• Fethiye - Muğla

Jawline Dolgusu

Fethiye Jawline Dolgusu

Belirgin ve daha estetik yüz hatlarına sahip olmak isteyen kişiler başvurduğu bir yöntem olan jawaline dolgusu çene ucundan kulağın ön kısmına kadarki bölüme uygulanmaktadır. Günümüzde ise en çok tercih edilen estetik uygulamalarından birisidir. Yüz hatlarına daha karakteristik ve zarif bir görünüm kazandıran jawline dolgusu, kadınların yanısıra erkekler tarafından da tercih edilen bir yöntemdir. Erkeklere daha masculen bir görünüm elde etmeleri için uygulanarak karizmatik bir yapı oluşturulmasına yardımcı olur.

Jawline dolgusu uygulamalarınız için alanında Uzm. Dr. Tuncay Dağel tarafından gerçekleştirilmektedir. Estetik uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak ve uzman doktorlarımıza danışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Jawline Dolgusu

Jawline Dolgusu Nedir?

Jawline dolgusu, çene hatlarının belirginleşmesi yardımcı olurken daha fotojenik bir yüz hatları da oluşturmaktadır. Günümüzde rahatlıkla uygulanabilen bu estetik işlemler, cerrahi operasyonlardan kaçınanların da hayal ettikleri yüz hatlarına kavuşmalarını sağlamaktadır.

 • 100%

  Memnuniyet

 • 100%

  Mutlu Bireyler

Jawline Dolgusunun Tercih Edilme Nedenleri

Jawline dolgusunun estetik görünümün yanında kişiye kattığı birçok artı değer bulunmaktadır. Bu dolgu türünün tercih edilme nedenleri ise;

 • Çene kısmının yüz hatlarına göre küçük kalması veya büyük bir çene yapısına sahip olmak,
 • Çenenin sarkması veya orantısız bir görünüme sahip olması,
 • Çene hatlarının belirgin olmaması
 • Çene bölgesindeki şekil bozuklukları,
 • Çene ucunda gamze bulunması (özellikle kadınlarda istenmeyen bir durumdur),
 • Kilo nedeniyle çok oval bir yüz hattına sahip olmak vb. nedenle jawline uygulamasının tercih edilmesi nedenleri arasındadır.

Keskin ve belirgin yüz hatlarının getirdiği özgüven ve simetrinin sağladığı güzel görünüm, birçok kişinin hayalidir. Çoğu kişi diğer dolgu türlerini aksine jawline dolgusu hakkında daha az bilgiye sahiptir. Ancak uygulaması en az diğer olgu türleri kadar kolay ve mükemmel sonuç sağlamaktadır.

Jawline Dolgusu Uygulaması

Çenenin uç kısmından kulak önüne kadar uygulanan jaweline dolgusu, çene ve yanak kısmı da dahil bu bölgelerde mükemmel bir görünüm sunmaktadır. Kadınlarda zarif erkekler de ise karizmatik bir görünüm oluşturan bu dolgunun uygulama işlemi ise sanılanın aksine oldukça kolaydır.
Alt yüz bölgesine uygulanan jaweline dolgusu, hyaluronik asit veya yağ dolgusu (hastanın kendi vücudundan alınmaktadır) yöntemleri kullanılarak yapılabilmektedir.
Jaweline dolgusu uygulaması yaklaşık 15-20 dakika sürmektedir. Uygulama aşamasında çene hattına ve çene ucuna dolgu malzemesinin enjekte edilmesi ile daha karakteristik ve estetik bir görünüm kazandırılır. Bu sayede çene ile yüz hatları arasında uyumlu ve göze hitap eden göz alıcı bir görüntü ortaya çıkar.
Uygulama aşamasında kullanılan malzemelerin kalitesi de jaweline uygulamasının sonucunu ve kalıcılığını etkilemektedir. T.C Sağlık Bakanlığı Onaylı ve en kaliteli ürünler kullanılan yapılan dolgu işlemleri her bireyin yüz hatlarını uyumlu olacak şekilde uygulanmaktadır. Bunun için de uzman doktorunuz tedavi öncesi yüz hatlarınızı inceleyerek size en çok yakışacak dokunuşları belirler.

Hemen Randevu Al

Yüz botoks ve dolgu uygulamaları hakkında bilgi ve randevu almak için bize ulaşın.