• Fethiye - Muğla

Burun Dolgusu

Fethiye Burun Dolgusu

Yüz hatlarına en uygun ve estetik görünümü veren burun dolgusu, en çok uygulanan estetik işlemlerinden birisidir. Estetik burun ameliyatlarının aksine iyileşme süreci ve herhangi bir cerrahi işlem gerektirmemesi nedeniyle çok tercih edilmektedir.

Burun dolgusu uygulamalarınız için alanında Uzm. Dr. Tuncay Dağel tarafından gerçekleştirilmektedir. Estetik uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak ve uzman doktorlarımıza danışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Burun Dolgusu

Burun Dolgusu Nedir?

Burun dolgusu (Liquid Rhinoplasty), cerrahi bir işlem gerektirmeden burun bölgesine enjekte edilen dolgu malzemesi ile burna estetik bir görünüm kazandırma işlemidir. Burun dolgusu için herhangi bir kesi işleminin yapılmaması sayesinde ameliyat olmaktan çekinenler için daha rahat bir işlem olabilmektedir.
Estetik bir görünüm kazandıran burun dolgusu sayesinde burun ucu daha kalkık gösterilebilmektedir. Aynı zamanda kemerli burun görünümü ve aşağı doğru kavise sahip burunlarda daha kibar bir görüntü elde etmek de mümkündür. Fotojenik bir görünüm kazanmanıza yardımcı olan burun dolgusu doğal güzelliğinizi kaybetmeden elde edebileceğiniz estetik yöntemleri arasında yer almaktadır.

  • 100%

    Memnuniyet

  • 100%

    Mutlu Bireyler

Burun Dolgusu Neden Tercih Edilir?

Burun dolgusu, burun ameliyatından çekinen ancak burun estetiği yaptırmak isteyenler için mükemmel bir tercihtir. İyileşme süreci gerektirmeyen burun dolgusu kolayca tekrarlanabilmektedir.
Ayrıca kalıcı işlemlerden memnuniyetsizlikten çekinen kişiler için en doğru tercih şüphesiz burun dolgusu olmaktadır. Bu nedenle günümüzde en az burun ameliyatı kadar tercih edilmektedir. Diğer birçok estetik uygulama gibi kadın veya erkek fark etmeksizin doktor onayı alındığı takdirde isteyen kişilere uygulanabilmektedir.

Burun Dolgusu Yaptırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Burun estetiği mutlaka uzman bir hekim veya estetik cerrahı tarafından yapılması gereken bir uygulamadır. Özellikle günümüzde artan merdiven altı uygulamalar, kişilerde kalıcı hasarlar ve enfeksiyon oluşmasıyla sonlanabiliyor. Bu durum ilerlediğinde ise istenmeyen görüntüler ortaya çıkabiliyor. Bu nedenle bu işlemleri yapabilecek yetkili yani doktorlar tarafından yapılması çok önemlidir.
Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise doktorunuzun önerilerine öncelik vermenizdir. Herkesin burun yapısı ve yüz hatları farklıdır. Bu nedenle isteğinizden çok yüz hatlarınıza uygun bir işlem yapılması önceliğiniz olmalıdır. Bunu size sağlayacak en doğru kişi de doktorunuzdur. Doktorunuzla birlikte nasıl bir uygulama yapılabileceğini ve bu işlem sizi mutlu edecek mi, bunları bir uzmandan dinlemek çok daha doğru olacaktır.

Hemen Randevu Al

Yüz botoks ve dolgu uygulamaları hakkında bilgi ve randevu almak için bize ulaşın.