• Fethiye - Muğla

Hakkımızda

Fethiye Botoks Dolgu

Fethiye Botoks Dolgu Merkezi, Salı Pazarı yanındaki Finansbank Şubesinin üstünde faaliyette bulunmaktadır.

Yüz, çene, alın, gıdı, kaz ayağı, jawline ve dudak dolgu botoks uygulamaları alanında Uzm. Dr. Tuncay Dağel tarafından gerçekleştirilmektedir.

Estetik uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak ve uzman doktorlarımıza danışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Botoks Uygulama Fethiye
Dudak Dolgusu Uygulama
Fethiye Botox Dolgu Uygulaması
Fethiye

Dolgu ve Botoks İşlemleri

Dolgu ve botox, doğal bir süreç olan yaşlanmanın beraberinde getirdiği kırışıklıklar ve derin olukların yok edilmesi amacıyla en çok tercih edilen ameliyatsız yöntemlerdir. Dolgu ve botox işlemleri, tek başlarına uygulanabildiği gibi, birlikte de yapılabilmekte, hatta birlikte uygulandıkları zaman daha etkili olabilmektedir.

Botox sırasında kullanılan madde, Clostridium Botulinismus adı verilen, anaerob ortamda oluşan bir maddedir. Bu madde, gıda zehirlenmesinden sorumlu olan bir bakteri tarafından üretilen spazmolitik nörotoksindir. Botox ismini, 1980’li yıllarda almış olan bu uygulama, ilaç kimliği kazanmıştır.

Estetik dolgu ve botoks nedir?
Estetik dolgu cilt altında zaman içerisinde azalan dokuların yerine konması işlemidir. Bunlar içerisinde en önemli maddeler destek dokusu olarak görev yapan hyaluronik asittir. Bu ürünler doğal olarak ciltte mevcut olan ve zamanla azalan maddelerdir. Cilde destek görevini kolajen görürken, yüksek miktarda su tutma özelliği ile hyaluronik asit cildin nemli kalmasını sağlar. Zamanla bu destek maddelerinin azalmasına bağlı olarak ciltte kırışıklıklar, çökmeler, sarkmalar meydana gelir. Kırışıklıklar bu sebeple burun kenarlarında üst ve alt dudak bölgesinde, ağız köşelerinde genellikle ortaya çıkar. Botoks, kas-sinir birleşkesi üzerine etki ederek kasların gereksiz kasılmasını önler. Uygulandığı kaslarda geçici bir hareket kısıtlılığı oluşturur. Kasın tamamını değil, yapıldığı noktanın 1-2 cm çevresindeki kas dokusunu etkiler. Yüzdeki mimik kaslarına uygulandığında kasın hareketini zayıflatır ve neden olduğu mimik çizgisinin derinleşmesini engeller.

  • 100%

    Memnuniyet

  • 100%

    Mutlu Bireyler

Hemen Randevu Al

Yüz botoks ve dolgu uygulamaları hakkında bilgi ve randevu almak için bize ulaşın.